wywóz odpadów wrocław logo
+ 48 794 699 933

Wywóz odpadów

Zajmujemy się wywozem wszelkich odpadów na terenie miasta Wrocławia i okolic. Absolutnie żaden rodzaj odpadu nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Odpady wywozimy przeznaczonym do tego celu samochodem ciężarowym. W zależności od rodzaju odpadu podstawiamy do Państwa śmietnik lub kontener. Wywóz odpadów we Wrocławiu to główny element naszej działalności jednak nie jedyny.

Wywóz odpadów poremontowych i pobudowlanych

Dla wielu z Państwa odpady pobudowane oraz poremontowe to duży kłopot. Tego typu odpady najczęściej powstają podczas remontu mieszkania, remontu domu czy też jego budowy. Oczywiście odpadów tych nie można wyrzucić do śmietnika na odpady komunalne. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi nasza firma. Podstawimy pod Państwa posesję kontener przeznaczony na odpady remontowe. Po zapełnieniu naszego kontenera zawiadomią nas Państwo że pełen kontener czeka już na odbiór. Wszystkie te odpady zostaną przez nas zutylizowane.

Wywóz gruzu

Gruz to dość specyficzny odpad a w jego skład wchodzą najróżniejsze elementy. Jest to beton, ziemia, drewno, metal, szkło itp. Gruz podobnie jak odpady poremontowe i pobudowane powstaje najczęściej podczas remontu lub budowy i stanowi dość duży problem dla właściciela. Dla naszego przedsiębiorstwa gruz nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Posiadamy specjalne kontenery na gruz które podstawiamy do naszych klientów. Otrzymany gruz trafia na naszą kruszarnię gdzie jest segregowany. W dalszej kolejności trafia on ponownie do naszych odbiorców którymi najczęściej są deweloperzy oraz duże firmy budowlane. Wszystkie nasze odpady w pełni przechodzą przez proces recyklingu.

Wywóz śmieci

Nasza firma rozpoczynając działalność na rynku wrocławskim zaczynała właśnie od wywozu śmieci. Z roku na rok się rozwijaliśmy i rozszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne gałęzie tego rynku. Wywóz śmieci świadczymy na terenie miasta Wrocławia i w jego obrębie. Podstawiamy własne kontenery które są regularnie opróżniane. Wywóz śmieci wykonujemy najnowszym sprzętem dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci i inne odpady

Posiadamy bardzo szeroką gamę kontenerów na wynajem. Nasze kontenery różnią się oczywiście od siebie, a różnice te zależą od odpadu jaki w nich będzie składowany. W zależności od ilości odpadu do wywozu posiadamy kontenery na gruz, śmieci i odpady o następujących kubaturach: 1,7m3; 2,7m3; 6m3; 8m3; 14m3; 16m3; 18m3; 33m3. Wszystkie nasze kontenery na odpady podstawiane i odbierane są naszym transportem.

Sprzedaż gruzu i kruszywa

Kolejnym obszarem naszej działalności jest sprzedaż gruzu. Jako iż nasze przedsiębiorstwo wszystkie swoje odpady poddaje procesom recyklingu tak i nasz gruz trafia ponownie do odbiorców. Naszymi odbiorcami są najczęściej deweloperzy, firmy budowlane, ale zdarza nam się również obsługiwać w tej kwestii klientów indywidualnych

Transport gruzu i kruszywa

Posiadamy nowoczesny park maszyn który corocznie się powiększa i modernizuje. Świadczymy również usługi transportu gruzu i kruszywa, który niekoniecznie został u nas zakupiony. Jako iż jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w obrębie Wrocławia możemy zagwarantować najniższe ceny transportu. Transport gruzu i kruszywa realizujemy samochodami ciężarowymi, a ich wielkość zależy od ilości materiału do przetransportowania.

Wynajem kubłów zsypowych

Bardzo często przy montażu rusztowań niezbędny w efektywnej i bezpiecznej pracy staje się instalacja kubłów zsypowych. Umożliwiają one prace na kilku piętrach oraz ograniczają rozmiar pylenia. W firmie Eko-gruz istnieje możliwość wynajmu pojedynczych koszy jak i kompletnego zestawu w skład którego wchodzi element mocujący, segment podstawowy i element końcowy.

Wywóz gałęzi, odpadów zielonych i ziemi

W skład wyposażenia naszej firmy wchodzi wiele pojazdów umożliwiających realizacje specjalistycznego transportu. Dzięki temu mamy możliwość odbioru odpadów organicznych ulegających rozkładowi takich jak gałęzie, trawy, liście krzaki i drzewka.Jako firma świadoma ekologicznie wszystkie odpady zielone poddajemy recyklingowi umożliwiając w ten sposób tworzenie surowca w postaci kompostu.

Likwidacja dzikich wysypisk

Niestety pomimo surowych kar jak i społecznej edukacji ciągle powstają nowe dzikie wysypiska mające negatywny wpływ na środowisko. Mogą znajdować się w nich substancje niebezpieczne dla ludzi i zwierząt, które w skutek braku odpowiedniego zabezpieczenia mogą dostać się do wód gruntowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży usuwania odpadów możemy szybko i bezpiecznie pozbyć się takiego szkodliwego wysypiska